eXtracom

urzadzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne

drukarki

Drukarki

urzadzenia produkcyjne

Urządzenia produkcyjne

promocja xerox

Aktualne promocje

W pracy jest zwykle mało czasu - z pewnością nie chcesz go marnować stojąc przy ksero. Chciałbym dać Ci kilka porad, jak wykorzystać lepiej podstawowe funkcje urządzeń związane ze skanowaniem, drukowaniem i kopiowaniem, które mogą zaoszczędzić drogocenne dobra - twój czas i pieniądze.

 

jak szybciej drukowac

 

Czytaj więcej...

Wyobraź sobie  komputery z lat 70.  Jak wyglądała ich obsługa? Za pomocą klawiatury, w wierszu poleceń wpisywało się komendy, które komputer wykonywał. Ale czy zastanawiałeś się, co sprawiło, że teraz korzystamy z okienek? Kto za tym stoi?  Bill Gates, Steve Jobs? To jednak tylko półprawda.

 

 

Czytaj więcej...

Suvira Mirchandaniego z Pensylwanii obliczył, że rząd USA mógłby rocznie oszczędzić ponad 400 mln dolarów zmieniając w pismach urzędowych czcionkę Times New Roman na Garamond. 

 

Co Ty możesz zrobić, żeby drukować taniej?

 

jak drukować taniej

 

Czytaj więcej

Jako doświadczona firma zajmująca się drukiem od blisko 20 lat, chcemy podzielić sie naszą opinia na temat drukarko-kopiarki Xerox DocuCenter SC2020. 

 opinie

sc2020 wady zalety

 

Czytaj więcej

W zeszłym tygodniu, media obiegła informacja o tym, że Amazon zamierza uruchomić swoją platformę e-commerce w Polsce.  Jak do tej pory, mogliśmy zamawiać zakupy za pomocą przetłumaczonej strony niemieckiej, ale nie mieliśmy dostępu do pełnego programu Amazon Prime.  To się może niedługo zmienić.

 

amazon w polsce

 

Czytaj więcej

Na co dzień pomagamy dobierać klientom odpowiednie dla ich potrzeb urządzenia drukujące. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą - abyś sam mógł ocenić, co jest dla ciebie najbardziej optymalne.

 

Beznazwy 2

 

Czytaj więcej