eXtracom

urzadzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne

drukarki

Drukarki

urzadzenia produkcyjne

Urządzenia produkcyjne

promocja xerox

Aktualne promocje

 

Specjalna oferta dla Kancelarii Adwokackich

 

Lata doświadczenia i współpracy z kancelariami adwokackimi pozwoliły nam zidentyfikować najważniejsze potrzeby charakterystyczne dla tej branży. Wyrok na drukarki to kolejna akcja przygotowana przez extra.com,  specjalnie dla adwokatów z Katowic. Jak do tej pory z sukcesem przeprowadzaliśmy takie kampanie i dzięki nim pozyskaliśmy kilkunastu klientów, z którymi współpracujemy do dziś. Jeśli potrzebujesz urządzenia drukującego lub porady na temat zarządzania dokumentami - odezwij się do nas.

 

 

Home office? - Drukarki dla adwokatów

 

Xerox B205

 B205 - urządzenie wielofunkcyjne dla prawnika

 

 

Xerox B205 - wielofunkcyjne czarno-białe urządzenie do użytku domowego. Możliwość obsługi za pomocą urządzenia mobilnego, komputera lub wyświetlacza ułatwia multitasking tak ważny przy pracy w domu. Idealne dla prawników którzy nie drukują wiecej niż 1500 stron miesięcznie.

 Xerox B205 - drukarka dla adwokata
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 Do biura? - drukarka dla Kancelarii Adwokackiej

 

Xerox Versalink C405

 

Versalink C405 - urządzenie wielofunkcyjne do kancelarii

 

 

 

VersaLink C405 - Urządzenie które kompleksowo spełni potrzeby małej kancelarii, drukuje zarówno w czarni jak i kolorze z prędkością aż do 35 stron na minutę. Skanowanie do wielu miejsc docelowych. Prosta obsługa za pomocą dużego dotykowego wyświetlacza z technologią ConnectKey. Automatyczny dwustronny podajnik umożlwiający skanowanie dokumentów do email lub chmury tam gdzie tego potrzebujesz.

 
Xerox C405 - drukarka dla adwokata

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Xerox Versalink B7030

 

Versalink B7030 - urządzenie wielofunkcyjne do kancelarii

 

 

 

VersaLink B7030 - Czarno białe urządzenie wielofunkcyjne - druk, skan, ksero. Stworzone dla średnich grup roboczych 5-10 osób. Wysoka wydajność druk do 30 stron na minutę, skanowanie, kopiowanie do 120 dokumentów za jednym razem. Największą zaletą tego urządzenia są bardzo niskie koszty jego eksploatacji, oraz możliwośc druku w formacie A3.

Xerox VersaLink B7030 - urządzenie do kancelarii prawnej
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
To tylko 3 rozwiązania które najcześciej wybiarają nasi klienci. Jeśli poszukujesz urządzenia drukującego doposawnego do swoich potrzeb możesz przczytać nasz wpis na temat: JAK WYBRAĆ DRUKARKĘ, lub skontaktować sie z nami a my dobierzemy coś specjalnie dla Ciebie. Jeśli szukasz rozwiązań ułatwiających zarządzenie dokumentami w naszym porfolio znajdziesz też produkty takie jak SERWERY NAS, lub XEROX WORKPLACE SUIT Możesz się z nami skontaktować za pomocą poniższego formularza. 
 
UWAGA:Podane kwoty są cenami netto należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.
 
 
Napisz do nas!

Email :

Temat:

Wiadomość: