eXtracom

urzadzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne

drukarki

Drukarki

urzadzenia produkcyjne

Urządzenia produkcyjne

promocja xerox

Aktualne promocje

  Dzięki systemowi OptimiDoc bezpieczeństwo i optymalizacja kosztów druku na urządzeniach, przestała być wyłączną domeną dużych przedsiębiorstw.

  OptimiDoc to system świetnie zdający egzamin w małych i średnich firmach. Jego możliwości w połączeniu z niezwykle atrakcyjną ceną, sprawiają, że staje się dostępny dla każdego, a kożyści płynące z jego wdrożenia są nie do przecenienia.

 

  OptimiDoc zapewnia:

  • Zwiększenie bezpieczeństwa
  • Obniżenie kosztów eksploatacji urządzeń
  • Prostsze i szybsze drukowanie
  • Wydajne zarządzanie skanowaniem

 

 

 

 

 

 

secure    Bezpieczeństwo to kluczowa kwestia w każdym przedsiębiorstwie. OptimiDoc zapewnia pełną kontrolę nad procesem druku i skanu. Drukowanie zabezpieczone daje gwarancję przetwarzania dokumentów wyłącznie przez osoby do tego uprawnione, a raporty administracyjne obrazują historię ich wykorzystania.

    Autoryzacja użytkowników może odbywać się na kilka prostych sposobów, za pomocą karty, pinu, loginu i hasła lub telefonu komórkowego.

    

 

koszty     Dzięki kontroli i mechanizmom umożliwiającym szybki podgląd, unikamy drukowania dokumentów nieaktualnych lub wysłanych przez pomyłkę. OptimiDoc umożliwia zmniejszenie kosztów wydruku nawet o  20-30% i dokładne rozdzielenie ich na działy, projekty lub konkretnych użytkowników. 

 

 

 

drukowaniemobile

    

produktywnosc

    OptimiDoc to również sposób na zwiększenie efektywności pracy z dokumentami. Oprogramowanie mobilne daje szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji natychmiast i z dowolnego miejsca, a system skanowania zapewnia kompleksowe możliwości dystrybucji dokumentów. Prosty wybór jednym kliknęciem spersonalizowanych szablonów, ułatwia i przyśpiesza pracę. Moduł skanowania umożliwia dodatkowo rozpoznawanie kodów kreskowych oraz tekstu, zarówno dla całych dokumentów jak i konkretnie zdefiniowanych na nich obszarów. Obszary te mogą służyć w dalszym procesie przetwarzania dokumentu jako metadane określające różne parametry dystrybucji.

 

   

ekologia

    Bądź ECO. Z OptimiDoc zwiększasz żywotność swoich urządzeń i zmniejszasz zużycie papieru oraz energi. Tym samy realnie wpływasz na kondycje naszego środowiska.